facebook twitter instagram issuu linkedin google+ research gate youtube ustv

Kolejna edycja spotkań pt. „Niesamowita historia ludzkości”

logo Centrum Kształcenia Ustawicznego

Od 25 do 29 września 2017 roku w godz. od 10.10 do 12.00 na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego prowadzona będzie kolejna edycja cyklu spotkań pt. „Niesamowita historia ludzkości”, która została zorganizowana w ramach Uniwersyteckiego Miasteczka Naukowego.

Prelekcje poprowadzą wykładowcy z Wydziału Filologicznego oraz Wydziału Nauk Społecznych. Udział w module obejmującym cztery wykłady kolejno zatytułowane:

• „O nawiedzonych mediach, czyli o duchach w telewizorze i nie tylko”,
  • „Roboty i ludzie. Wspólnoty przyszłości”,
  • „Czy roboty mogą myśleć?”,
  • „Społeczeństwo w liczbach – kilku faktów na temat Polski i Polaków”.

Koszt: 15 zł od osoby (dla nauczycieli wstęp jest wolny).

Organizatorem cyklu spotkań pt. „Niesamowita historia ludzkości” jest Centrum Kształcenia Ustawicznego Uniwersytetu Śląskiego. W celu uzyskania szczegółowych informacji oraz rejestracji grup szkolnych na zajęcia należy kontaktować się z mgr Agnieszką Wójtowicz-Zając pod numerem telefonu 668 278 208 lub pisząc wiadomość e-mail na adres: awojtowicz-zajac@us.edu.pl. Liczba miejsc jest ograniczona.

Folder informacyjny Uniwersyteckiego Miasteczka Naukowego (pdf)

Uczestnicy spotkania zgromadzeni w auli na Wydziale Nauk Społecznych