Kolejna edycja akcji „CINiBA nocą naładuje mocą!”

grafika z nazwą akcji

W czasie letniej sesji egzaminacyjnej Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka wydłuża czas pracy. Przygotowujący się do egzaminów studenci mogą swobodnie korzystać ze zbiorów i fachowej porady bibliotekarzy, a także z przestrzeni biblioteki, w której można się spokojnie pouczyć.

Od 12 do 30 czerwca 2017 roku CINiBA będzie otwarta do godziny 23.00. 15 czerwca (Boże Ciało) biblioteka będzie nieczynna. 16 i 17 czerwca (piątek, sobota) ze zbiorów będzie można korzystać do godziny 16.00, a w sobotę 24 czerwca – do godziny 20.00. Zbiory dostępne są dla wszystkich, korzystanie z zasobów na miejscu nie wymaga posiadania karty bibliotecznej.

Informacje organizacyjne i zmiany godzin:

• do godziny 23.00 otwarte będą czytelnie (w tym kabiny do pracy indywidualnej) oraz strefa wolnego dostępu,
  • wypożyczalnia i magazyn będą czynne do godziny 20.00,
  • zamówienia z magazynu można składać do godziny 19.30,
  • wypożyczenia nocne w tych dniach będą wyłączone.

Pierwsza edycja akcji „CINiBA nocą naładuje mocą!” odbyła się z inicjatywy Parlamentu Studenckiego Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach i Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Śląskiego.