Kolejna edycja akcji „CINiBA nocą naładuje mocą!”

Od 28 stycznia do 12 lutego 2016 r. w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej trwać będzie akcja „CINiBA nocą naładuje mocą!”, dzięki której biblioteka będzie otwarta do godz. 23.00, a w soboty – do godz. 20.00. Inicjatywa adresowana jest do studentów, którzy przygotowują się do zimowej sesji egzaminacyjnej.

Szczegółowy wykaz godzin otwarcia:

• do godz. 23.00 będą otwarte: strefa wolnego dostępu, czytelnie (w tym kabiny do pracy indywidualnej) i Czytelnia Prasy;
  • wypożyczalnia i magazyn będą czynne do godz. 20.00;
  • zamówienia na zbiory z magazynu będzie można składać do godz. 19.30;
  • wypożyczenia nocne w tych dniach będą wyłączone;
  • szatnia będzie czynna do godz. 20.00, później będzie możliwe korzystanie wyłącznie z szafek depozytowych.

Pierwsza edycja akcji „CINiBA nocą naładuje mocą!” pojawiła się z inicjatywy Parlamentu Studenckiego Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach i Uczelnianej Rady Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Śląskiego.

„slask.eska.pl” - „CINiBA nocą naładuje mocą” (31.01.2016).