facebook twitter instagram issuu linkedin google+ research gate youtube ustv

Kod władzy – gra fabularna w budynku CINiBA

4 stycznia 2012 r. w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej odbędzie się gra nocna z rodzaju live action role-playing (LARP), gra fabularna rozgrywana na żywo. Będzie to okazja do spotkania z powieścią Victora Orwellskyego „Kod władzy”. Mistrz gry przeprowadzi uczestników przez świat polityki i tajnych stowarzyszeń, by wcielając się w role władców współczesnego świata, odkryli kod władzy.

Nocna gra, odbywająca się we wnętrzu nowej, wspólnej biblioteki Uniwersytetów Śląskiego i Ekonomicznego, to nie tylko niecodzienna rozrywka, ale również okazja do zwiedzenia gmachu przed oficjalnym otwarciem. W zabawie może wziąć udział każdy, zgłoszenia przyjmowane będą do 29 grudnia 2011 r. (dane kontaktowe uczestnika należy przesłać na adres e-mail: jwitek@bg.us.edu.pl).

Relacja z wydarzenia dostępna jest na stronie Telewizji internetowej UŚ.