facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

Katowice Service Jam 2015

Global Service Jam to wydarzenie adresowane do osób zainteresowanych tworzeniem usług zgodnie z podejściem opartym na myśleniu projektowym (design thinking). Przedsięwzięcie organizowane jest w tym samym czasie na całym świecie. Uczestnicy spotykają się bez własnego zespołu, poznają temat i w multidyscyplinarnych zespołach zgłębiają wybraną kwestię problemową, dla której przygotowują propozycje rozwiązań.

Do ogólnoświatowej akcji postanowiły włączyć się Fundacja na rzecz Inteligentnego Rozwoju, spółka celowa Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach SPIN-US oraz firma SWIFT, które organizują Katowice Service Jam 2015. Katowicka edycja wydarzenia będzie okazją do lepszego poznania projektowania usług opartego na rozwiązywaniu konkretnych problemów i doskonalenia metody pracy skupiającej się na potrzebach przyszłych klientów. Prace i pomysły uczestników zostaną przeanalizowane przez kolegów, a projekty dodane do bazy danych, dzięki czemu mogą zostać dostrzeżone przez potencjalnych klientów, pracodawców lub osoby, które mogłyby je wdrożyć.

Katowice Service Jam 2015 rozpocznie się 27 lutego 2015 r. w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 12, pok. 159). Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: http://dgswift.pl.

 

 

Skróty

Copyright © 2001-2019
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.