facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

Juwenalia Śląskie 2013

Już niedługo ruszą Juwenalia Śląskie. W tym roku święto studentów rozpocznie się 21 maja 2013 r. i potrwa pięć dni. Zapoczątkuje je barwny korowód, który 21 maja o godz. 11.30 wyruszy ulicami Katowic z Uniwersytetu Ekonomicznego na plac pod katowickim Spodkiem. Na deptaku przed rektoratem Uniwersytetu Śląskiego studenci będą o godz. 12.29. W centrum Katowic odbędą się dwa koncerty oraz tradycyjne przekazanie studentom kluczy do bram miasta. W inauguracji Juwenaliów udział weźmie JM Rektor UŚ prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś.

W programie juwenaliów znajdują się liczne koncerty i imprezy klubowe, które będą miały miejsce m.in. na osiedlu akademickim w Katowicach-Ligocie oraz Katowickim Parku Leśnym w Dolinie Trzech Stawów.

Juwenalia organizowane są w ramach porozumienia samorządów studenckich śląskich uczelni: Uniwersytetu Śląskiego, Uniwersytetu Ekonomicznego, Politechniki Śląskiej, Wyższej Szkoły Technologii Informatycznych w Katowicach, Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach oraz Wyższej Szkoły Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach.

Szczegółowe informacje oraz program znajdują się na stronie: www.juwenaliaslaskie.pl.

plakata

Skróty

Copyright © 2001-2019
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.