facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

Juwenalia 2010 w Rybniku

Juwenalia 2010

Samorządy Studenckie trzech uczelni zlokalizowanych w Rybniku: Uniwersytetu Śląskiego, Akademii Ekonomicznej i Politechniki Śląskiej oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Uniwersytetu Śląskiego organizują Juwenalia 2010 w Rybniku. 

Dżem, Akurat oraz Biff to zespoły muzyczne, które w tym roku zagrają dla studentów Ośrodka Dydaktycznego w Rybniku. Akademicki Dzień Sportu, piknik, warsztaty taneczne to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na uczestników Juwenaliów. Nie zabraknie również juwenaliowego korowodu. Wpisujący się już w tradycję studencki pochód ruszy ulicami miasta w kierunku magistratu, gdzie nastąpi uroczyste przekazanie klucza do bram miasta. Od tego momentu przez dwa dni władzę w Rybniku sprawować będą studenci.

Rybnickie Juwenalia rozpoczynają się 12 maja 2010 r. W piątek 13 maja w uroczystej kolacji udział weźmie prorektor ds. nauki i współpracy z gospodarką prof. dr hab. Andrzej Kowalczyk. Trzydniową imprezę zakończy koncert plenerowy z udziałem gwiazd polskiej sceny muzycznej.

Szczegółowy plan imprezy na stronie: http://www.juwenalia.rybnik.pl.

Skróty

Copyright © 2001-2019
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.