facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

Jubileuszowy koncert z okazji 25-lecia Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach

12 października 2015 roku o godz. 18.00 w siedzibie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach odbędzie się jubileuszowy koncert z okazji 25-lecia Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach. W uroczystości udział wezmą: JM Rektor UŚ, przewodniczący Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś, prorektor ds. nauki i współpracy z gospodarką prof. dr hab. Andrzej Kowalczyk oraz prorektor ds. umiędzynarodowienia, współpracy z otoczeniem i promocji dr hab. Mirosław Nakonieczny.

W programie zaplanowano wręczenie wyróżnień i odznaczeń osobom zasłużonym dla samorządu gospodarczego w regionie oraz przedstawicielom środowisk biznesowych, odbędzie się również koncert w wykonaniu Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia.

Obchody 25-lecia istnienia RIG połączone będą z V Europejskim Kongresem Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Wydarzenie, które będzie trwać od 12 do 14 października 2015 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym stanowi platformę wymiany poglądów i doświadczeń wpisaną już na stałe w tradycję europejskich wydarzeń gospodarczych. W programie zaplanowano ponad 50 paneli dyskusyjnych podzielonych na 6 obszarów tematycznych.

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach zainicjowała swoją działalność w 1990 roku. Przez kolejne 25 lat stale umacniała swoją pozycję jako jedna z największych i najprężniej działających organizacji samorządu gospodarczej kraju.

Skróty

Copyright © 2001-2019
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.