Jobs Spot na Uniwersytecie Śląskim

W środę 21 października 2015 r. od godz. 10.00 do 15.00 na Wydziale Filologicznym UŚ w Sosnowcu odbędą się jesienne targi kariery Jobs Spot 2015. Studenci i absolwenci będą mieć nie tylko okazję zorientowania się ofertach pracy, praktyk i staży, ale również rozmowy z potencjalnymi pracodawcami i zadania im pytań związanych z karierą w ich firmach. Uczestnicy będą także mogli skorzystać z porad specjalistów w CV Point i dowiedzieć się, jak sprawić, aby dokumenty kwalifikacyjne były nie tylko rzeczowe, ale przede wszystkim skuteczne. W otwarciu Jobs Spot udział weźmie prorektor ds. umiędzynarodowienia, współpracy z otoczeniem i promocji dr hab. Mirosław Nakonieczny.

W programie targów przewidziano również warsztaty i prezentacje:

• godz. 11.00–12.00 – warsztaty „Rozmowa kwalifikacyjna oczyma rekrutera, czyli jak zdobyć pierwszą pracę” – prowadzenie Grafton Recruitment,
  • godz. 12.00–12.30 – prezentacja firmy Infosys,
  • godz. 13.00–14.00 – warsztaty „Jak zbudować swój profesjonalny wizerunek w internecie?” – prowadzenie Agnieszka Dunaj, kierownik Biura Karier UŚ.

Wstęp na targi jest wolny. Rejestracja uczestników prowadzona jest drogą elektroniczą: http://formularze.hrminstitute.pl/bilet-targi-kariery-2015. Osoby z wydrukowanym biletem i uczestnicy, którzy wypełnią krótką ankietę w recepcji targów wezmą udział w losowaniu nagród. Nagroda główna – 200 zł.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.katowice.jobsspot.pl