JM Rektor UŚ uczestnikiem konferencji sprawozdawczo-wyborczej delegatów Uczelnianej Organizacji Związkowej ZNP

25 czerwca 2014 r. o godz. 13.00 w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 12) odbędzie się konferencja sprawozdawczo-wyborcza delegatów Uczelnianej Organizacji Związkowej Związku Nauczycielstwa Polskiego przy Uniwersytecie Śląskim. W wydarzeniu udział weźmie JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego, przewodniczący Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś. Podczas spotkania obecni będą również delegaci wybrani na zebraniach sprawozdawczo-wyborczych w Ogniskach ZNP oraz przedstawiciele Sekcji Emerytów i Rencistów.

Podczas konferencji zaplanowano m.in. wybór:

• prezesa Rady Uczelnianej UOZ ZNP przy UŚ,
  • Rady Uczelnianej UOZ ZNP przy UŚ,
  • Komisji Rewizyjnej UOZ ZNP przy UŚ,
  • delegatów na IV Krajową Konferencję Szkolnictwa Wyższego i Nauki ZNP.