JM Rektor UŚ prof. Wiesław Banyś i prof. Czesław Martysz uczestnikami konferencji w Wiśle

Od 4 do 5 czerwca 2012 r. w Centrum Wypoczynkowo-Konferencyjnym „Cisówka” w Wiśle odbędzie się konferencja pt. „Prezentacja Katedr Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego”, w której udział wezmą JM Rektor UŚ prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś oraz prorektor ds. kształcenia prof. UŚ dr hab. Czesław Martysz. Wydarzenie poświęcone będzie kierunkom rozwoju katedr Wydziału oraz pozyskiwaniu środków z funduszy Narodowego Centrum Nauki.

Podczas konferencji wykłady wygłoszą prof. UŚ dr hab. Ewa Rott-Pietrzyk oraz dr hab. Monika Jagielska z Katedry Prawa Cywilnego i Prawa Prywatnego Międzynarodowego UŚ. Moderatorem spotkania będzie prof. nadzw. dr hab. Wojciech Popiołek.

Organizatorem konferencji jest Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego.

Harmonogram wydarzenia