JM Rektor UŚ prof. Wiesław Banyś laureatem Nagrody Specjalnej „Czarny Diament”

JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego, przewodniczący Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś został laureatem Nagrody Specjalnej „Czarny Diament” 2013. „Czarne Diamenty” przyznawane są od 1999 roku przez Izbę Przemysłowo-Handlową Rybnickiego Okręgu Przemysłowego najlepszym przedsiębiorstwom i instytucjom oraz wybitnym osobistościom zasłużonym dla regionu. Dla podkreślenia szczególnych osiągnięć kapituła przyznaje Nagrodę Specjalną „Czarny Diament”. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 15 listopada 2013 r. o godz. 18.00 w Teatrze Ziemi Rybnickiej.

Lista laureatów Nagród „Czarny Diament” dostępna jest na stronie www.izbaph.rybnik.pl.

statuetka dyplom

Foto: Biuro Prasowe UŚ

Foto: Zenon Keller

Fotoreportaż „W Rybniku wręczono dziś Czarne Diamenty 2013” opublikował „Dziennik Zachodni”. (15.11.2013)