Jak otrzymać dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej? – spotkanie z przedsiębiorcami

Punkt Kontaktowy projektu „START - program promocji przedsiębiorczości w uczelniach wyższych w województwie śląskim” zaprasza na spotkanie z młodymi przedsiębiorcami, którzy opowiedzą od strony praktycznej o możliwościach pozyskania dofinansowania na prowadzenie działalności gospodarczej.

Spotkanie odbędzie się 11 marca 2010 r. o godz. 13.00 w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego (ul. Bankowa 12, Katowice).

Na spotkaniu będzie można dowiedzieć się o dotacjach z Urzędów Pracy oraz dotacjach z Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki i Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Szczegóły na www.start.us.edu.pl.