facebook twitter instagram issuu linkedin google+ research gate youtube ustv

IX edycja Wyróżnień JM Rektora Uniwersytetu Śląskiego

grafika promująca konkurs Wyróżnień JM Rektora UŚ

Ruszyła IX edycja konkursu Wyróżnień JM Rektora Uniwersytetu Śląskiego, które przyznawane są studentom oraz doktorantom za osiągnięcia i realizację inicjatyw w następujących dziedzinach działalności: społecznej, kulturalnej, artystycznej, sportowej, naukowej, popularnonaukowej, a także za wspieranie i inicjowanie życia studenckiego. W tegorocznej edycji wprowadzone zostały zmiany m.in. umożliwiające staranie się o wyróżnienie osobom, które już je otrzymały. W konsekwencji w konkursie aplikować mogą również doktoranci, którzy zostali wyróżnieni wcześniej jako studenci.

Terminy składania wniosków na wydziałach są ogłaszane przez dziekanów i udostępniane na stronie konkursu. Ostateczny termin przekazywania przez wydziały wniosków do Centrum Obsługi Studenta mija 21 kwietnia 2017 roku.

Drogą elektroniczną, każda osoba lub instytucja może zaproponować kandydata, który zasługuje na udział w konkursie, lecz z różnych powodów nie zgłosił się do niego osobiście. Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie: http://student.us.edu.pl/propozycja-kandydata. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej: www.wyroznienia.us.edu.pl.

Plakat promujący konkurs Wyróżnień JM Rektora UŚ zawierający nazwę konkursu, adres strony internetowej konkursu, hasło: diceniamy aktywność