IX edycja konferencji pt. „Kobieta na szpilkach”

Wydział Prawa i Administracji UŚ

Od 22 do 24 maja 2019 roku na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (ul. Bankowa 11b) odbywać się będzie IX edycja konferencji pt. „Kobieta na szpilkach” organizowana przez Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Uniwersytet Śląski.

Podczas spotkania, którego tematem przewodnim będzie hasło „Prawo na szpilkach. Bądź pewna siebie w miejscu pracy”, zostaną poruszone kwestie związane z dyskryminacją, mobbingiem oraz świadomością własnych emocji i ich wpływem na efekty pracy. W programie przewidziano m.in. panel dyskusyjny pt. „Moc kobiet w korporacji IT”, a także warsztaty poświęcone nowoczesnym usługom biznesowym, inteligencji emocjonalnej oraz określeniu osobistego potencjału uczestników.

Plakat promujący spotkanie