facebook twitter instagram issuu linkedin google+ research gate youtube ustv

IV Uczelniane Mistrzostwa Programów Grających w Gry Kombinatoryczne

logo UMPGGK

11 grudnia 2017 roku o godzinie 11.00 w Instytucie Informatyki na Wydziale Informatyki i Nauki o Materiałach w Sosnowcu (sala nr 105) rozpoczną się finałowe rozgrywki IV Uczelnianych Mistrzostw Programów Grających w Gry Kombinatoryczne (UMPGGK), w których udział mogą wziąć zarówno studenci, jak i pracownicy wszystkich uczelni.

W tegorocznej edycji wydarzenia jako gra kombinatoryczna wybrana została NoGo, która wizualnie przypomina grę w Go, jednak kieruje się zupełnie innymi zasadami. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: http://ii.us.edu.pl/umpggk2017

Aby wziąć udział w mistrzostwach, należy zarejestrować się w portalu eventbrite i stworzyć program grający w grę NoGo komunikujący się prostym protokołem tekstowym po gniazdkach sieciowych (pełna dokumentacja zostanie udostępniona najpóźniej 1 czerwca).