IV edycja konferencji pt. „Autopromocja, autoprezentacja, wizerunek w mediach audiowizualnych”

logo Instytutu Języka Polskiego im. Ireny Bajerowej

29 marca 2017 roku o godz. 9.15 w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej w Katowicach rozpocznie się IV edycja interdyscyplinarnej konferencji naukowej pt. „Autopromocja, autoprezentacja, wizerunek w mediach audiowizualnych”, której organizatorami są Zakład Lingwistyki Tekstu i Dyskursu Instytutu Języka Polskiego im. Ireny Bajerowej Uniwersytetu Śląskiego i oddział katowicki Polskiego Towarzystwa Miłośników Języka Polskiego.

Na trzech poprzednich spotkaniach rozważania koncentrowały się wokół zagadnienia autopromocji rozpatrywanego na płaszczyźnie praktyki i teorii oraz diachronii i synchronii. Tym razem pole problematyki zostanie poszerzone o samo medium, które jest nośnikiem wpływającym na kształt przekazów autopromocyjnych. Konferencja ma charakter interdyscyplinarny i adresowana jest do wszystkich tych, którzy swoje zainteresowania badawcze koncentrują wokół szeroko pojętej autopromocji.

Program wydarzenia dostępny jest na stronie Instytutu Języka Polskiego im. Ireny Bajerowej.