Inauguracja VIII edycji studiów podyplomowych ochrona informacji niejawnych i administracja bezpieczeństwa informacji

W sobotę, 23 października 2010 r. o godz. 12.00 w Instytucie Informatyki UŚ (Sosnowiec, ul. Będzińska 39) odbędzie się inauguracja VIII edycji studiów podyplomowych ochrona informacji niejawnych i administracja bezpieczeństwa informacji.

W uroczystości udział weźmie prorektor ds. nauki i współpracy z gospodarką prof. UŚ dr hab. Andrzej Kowalczyk.

Wykład inauguracyjny pt. „Przetwarzanie danych w chmurze (cloud computing) jako nowe wyzwanie dla prawa ochrony informacji” wygłosi generalny inspektor ochrony danych osobowych dr Wojciech Rafał Wiewiórowski.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie promocja książki pt. „Ochrona informacji niejawnych, biznesowych i danych osobowych. Materiały VI Kongresu”.

Podczas uroczystości nastąpi podpisanie porozumienia o wzajemnej współpracy w zakresie ochrony danych osobowych pomiędzy GIODO i Uniwersytetem Śląskim w Katowicach.

Szczegóły...

O wydarzeniu pisał Polska Dziennik Zachodni w artykule (dn. 24.10.2010) Barbary Podgórskiej Śląsk: Porozumienie między Uniwersytetem Śląskim, a GIODO