Inauguracja roku akademickiego w kampusie w Cieszynie

zdjęcie: indeksy

Uroczystość inauguracji roku akademickiego 2019/2020 w kampusie w Cieszynie odbędzie się 9 października 2019 roku o godz. 11.00 w auli na Wydziale Sztuki i Nauk o Edukacji (Cieszyn, ul. Bielska 62). W programie wydarzenia przewidziano przemówienia inauguracyjne, które wygłoszą JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego prof. dr hab. Andrzej Kowalczyk oraz dziekan Wydziału Sztuki i Nauk o Edukacji dr hab. Krzysztof Marek Bąk, a także immatrykulację studentów.

Wykład okolicznościowy pt. „W poszukiwaniu powodzenia. Obsesja kontroli i magia jej odpuszczania” wygłosi prof. zw. dr hab. Barbara Kożusznik. Wydarzeniem towarzyszącym uroczystości będzie wystawa inauguracyjna w Galerii Uniwersyteckiej zatytułowana „Kuratorzy: Głowacki/Jędrzejko/Tobolewski”.

Wydarzenie będzie transmitowane przez Telewizję internetową Uniwersytetu Śląskiego na stronie: youtube.com.

Plakat (pdf, 3,53 MB)

Dla osób, które chciałyby skorzystać z możliwości transportu z Katowic do Cieszyna o godz. 8.30 przed rektorat (Katowice, ul. Bankowa 12) zostanie podstawiony bus. Powrót do Katowic zaplanowany jest około godz. 15.00. Rezerwacja miejsc – Marzena Erm, nr telefonu 33 854 63 02.

Aktualizacja: 7.10.2019