Inauguracja roku akademickiego w Akademii Muzycznej w Katowicach

10.10.2018 - 15:22, aktualizacja 10.10.2018 - 15:22
Redakcja: admin

W czwartek 11 października 2018 roku odbędzie się uroczysta inauguracja 89. roku akademickiego w Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. W wydarzeniu udział weźmie prorektor ds. kształcenia i studentów prof. dr hab. Ryszard Koziołek. W programie uroczystości przewidziano m.in. przemówienie, które wygłosi JM Rektor AM prof. dr hab. Władysław Szymański, immatrykulację studentów, a także wręczenie dyplomów z wyróżnieniem oraz medalu Primus Inter Pares. Wykład inauguracyjny pt. „Polszczyzna lat 1918–2018” wygłosi prof. dr hab. Jan Miodek. Wydarzenie, które rozpocznie się o godz. 16.00 w sali koncertowej Akademii Muzycznej (ul. Zacisze 3), zakończy koncert w wykonaniu Akademickiej Orkiestry Symfonicznej im. Karola Szymanowskiego.