Inauguracja nowego roku akademickiego 2010/2011 na Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach

7 października 2010 r. o godz. 16.30 odbędzie się uroczysta inauguracja roku akademickiego 2010/2011 na Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach.

Ze strony Uniwersytetu Śląskiego w uroczystości udział weźmie prorektor ds. finansów i rozwoju prof. zw. dr hab. Stanisław Kucharski.

Wykład inauguracyjny pt. „Elektroniczna powłoka kultury: wirtualne realis?” wygłosi dr Mieczysław Juda.

O godzinie 19.00 odbędzie się koncert z okazji inauguracji roku akademickiego, w którym wystąpią: Beata Bilińska (fortepian) oraz Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia pod dyrekcją Michała Klauzy.