facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

Inauguracja intensywnego kursu adaptacyjnego dla zagranicznych studentów

zdjęcie: stojących w kółku pięciu studentów, którzy tworzą za pomocą rąk znak in

13 lutego 2017 r. o godz. 11.00 w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach rozpocznie się inauguracja intensywnego kursu adaptacyjnego dla zagranicznych studentów przyjeżdżających na studia częściowe na naszą uczelnię. Uroczystość otworzy prorektor ds. współpracy międzynarodowej i krajowej dr hab. prof. UŚ Tomasz Pietrzykowski.

Podczas inauguracji studenci będą mieli okazję zapoznać się z funkcjonowaniem Uniwersytetu Śląskiego, jego wydziałów i poszczególnych jednostek oraz organizacji funkcjonujących przy uczelni, szczególnie zaś Szkoły Języka i Kultury Polskiej, Erasmus Student Network, a także Centrum Obsługi Studenta oraz Działu Współpracy z Zagranicą i działającego w jego ramach Biura Programu Erasmus+.  

W semestrze letnim roku akademickiego 2016/2017 Uniwersytet Śląski w ramach studiów częściowych będzie gościć 102 studentów z: Algierii, Austrii, Białorusi, Brazylii, Chin, Czech, Filipin, Francji, Gruzji, Hiszpanii, Iraku, Japonii, Łotwy, Malezji, Meksyku, Niemiec, Portugalii, Rosji, Rumunii, Serbii, Słowacji, Turcji, Ukrainy, Węgier i Włoch. 

Skróty

Copyright © 2001-2019
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.