facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

Impactowy meet up

Zdjęcie: trzy omawiające coś osoby

W środę 14 marca 2018 roku o godzinie 15.00 w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach rozpocznie się pierwszy impactowy meet up – spotkanie, które adresowane jest do: doświadczonych badaczy, kierowników zespołów badawczych, zespołów opracowujących nowe technologie, naukowców chcących promować lub komercjalizować efekty swojej pracy badawczej, kół naukowych, startupów, a także akademickich inkubatorów przedsiębiorczości.

Uczestnicy zostaną zapoznani z programem wydarzeń organizowanych w ramach Impact’18, wspierających rozwój i promocję technologii oraz pomysłów biznesowych. Poznają również losy dwóch startupów, które poprzez udział w zeszłorocznej edycji Impact weszły w świat biznesu : BangProof (startup współpracujący z Politechniką Warszawską, zwycięzca konkursu Startup4Export na Impact’17, który pociągnął za sobą udział w Sthlm Tech Fest w Sztokholmie) i Abyss Glass (startup współpracujący z Alior Bankiem).

Spotkanie będzie także okazją do rozmowy z przedstawicielami fundacji Impact na temat swoich projektów i innowacyjnych rozwiązań. Konsultacji w formule speed-dating udzielać będą członkowie zespołu odpowiedzialni za wsparcie startupów, technologii i projektów akademickich. W celu skorzystania z tej formy doradztwa należy wypełnić formularz dostępny na stronie: bit.ly/SciTechform

Szczegółowe informacje (pdf, 372 kB)

Skróty

Biuletyn Informacji Publicznej
Copyright © 2001-2019
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.