III Zjazd Uniwersyteckiego Towarzystwa Naukowego

partnerzy w nauce

20 listopada 2010 r. w Uniwersytecie Śląskim odbędzie się III Zjazd Uniwersyteckiego Towarzystwa Naukowego, działającego w ramach projektu „Partnerzy w nauce”.

W wydarzeniu weźmie udział około 700 najzdolniejszych uczniów, działających w Filiach Szkolnych Uniwersyteckiego Towarzystwa Naukowego. Podczas zjazdu odbędą się zajęcia prowadzone przez wykładowców Uniwersytetu Śląskiego.

Projekt „Partnerzy w nauce” realizowany jest przez Uniwersytet Śląski w 79 szkołach ponadgimnazjalnych na terenie województwa małopolskiego, łódzkiego, opolskiego i śląskiego. Przedsięwzięcie współfinansowane jest przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Podczas wydarzenia Uniwersytet Śląski zaprezentuje swoją ofertę edukacyjną na rok akademicki 2011/2012.

Plan zjazdu