III interdyscyplinarna konferencja studencko-doktorancka „Współczesny człowiek w obliczu (nie)przychylnej rzeczywistości”

Katowice
17.05.2019 - 17.05.2019

Rada Samorządu Doktorantów Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego organizuje III Interdyscyplinarną Konferencję Studencko-Doktorancką pt. "Współczesny człowiek w obliczu (nie)przychylnej rzeczywistości”, która odbędzie się 17 maja 2019 roku na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Do wymiany poglądów, doświadczeń oraz prezentacji wyników badań zachęcamy praktyków oraz naukowców, zarówno młodych, początkujących, jak i tych posiadających większe doświadczenie naukowe.

Zgłoszenia udziału w konferencji przyjmowane są drogą elektroniczną – adres e-mail: konferencja.czlowiek2019@wp.pl. Termin nadsyłania abstraktów referatów i posterów – 22 marca 2019 roku.

Szczegółowe informacje: