facebook twitter instagram issuu linkedin google+ research gate youtube ustv

III edycja aukcji charytatywnej w CINiBA

11 grudnia 2014 r. o godz. 18.30 w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej odbędzie się świąteczna aukcja charytatywna na rzecz dzieci. Przedmiotem licytacji będą zdjęcia autorstwa śląskich fotografów oraz obrazy namalowane przez młodych artystów. Uzyskane z licytacji środki zostaną przeznaczone na rzecz dzieci z katowickiego Domu Dziecka „Zakątek” oraz podopiecznych Fundacji Pomocy Dzieciom „Pomagamy z uśmiechem” z Katowic.

Ekspozycja prac przeznaczonych na aukcję będzie prezentowana od 6 do 11 grudnia 2014 r. w CINiBA.

Wydarzenie odbędzie się pod honorowym patronatem JM Rektora Uniwersytetu Śląskiego, przewodniczącego Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich prof. zw. dr. hab. Wiesława Banysia oraz JM Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach prof. zw. dr. hab. Leszka Żabińskiego.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej: www.ciniba.us.edu.pl.

O wydarzeniu napisał serwis „radio.katowice.pl” w artykule pt. „Aukcja na rzecz najmłodszych” (11.12.2014).