II Ogólnopolski Zjazd Młodych Biotechnologów

16 i 17 marca 2013 r. na Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 9) odbywać się będzie II Ogólnopolski Zjazd Młodych Biotechnologów. Celem spotkania młodych naukowców jest rozpowszechnienie wiedzy z zakresu biotechnologii, a także wymiana doświadczeń w tym zakresie pomiędzy studentami uczelni z całej Polski.

Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu „Atrakcyjna i Innowacyjna Biotechnologia – ATRINBIIOTECH”, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Formularz zgłoszeniowy należy przesłać na adres e-mail: ewierus@us.edu.pl do 31 stycznia 2013 r. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej: www.atrinbiotech.us.edu.pl.

O wydarzeniu napisał serwis „biotechnologia.pl” w artykule pt. „II Ogólnopolski Zjazd Młodych Biotechnologów już niedługo!”. (23.01.2013)