II Ogólnopolska Konferencja Młodych Naukowców pt. „Arthropod”

Od 23 do 25 maja 2013 r. na Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska i w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej odbywać się będzie II Ogólnopolska Konferencja Młodych Naukowców pt. „Arthropod”. Sesja adresowana jest do doktorantów i młodych naukowców, którzy interesują się biologią stawonogów.

Konferencja organizowana jest przez Wydział Biologii i Ochrony Środowiska we współpracy z Wydziałową Radą Samorządu Doktorantów WBiOŚ oraz Centrum Informacji Naukowej i Biblioteką Akademicką. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś, dziekan Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska prof. dr hab. Iwona Szarejko i prezydent Katowic Piotr Uszok.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej:  www.arthropod.us.edu.pl.