II międzynarodowa konferencja edukacyjna pt. „Project 2018”

Wydział Prawa i Administracji UŚ

19 i 20 stycznia 2018 roku na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach odbywać się będzie II międzynarodowa konferencja edukacyjna pt. „Project 2018”, adresowana zarówno do młodzieży z rodzicami, jak i osób dorosłych. W programie wydarzenia zaplanowano warsztaty językowe, interaktywne prezentacje i workshopy oraz spotkania „jeden na jeden” z reprezentantami zagranicznych firm.

Konferencja stanie się okazją do przedstawienia wachlarza opcji, z jakich mogą korzystać polscy uczniowie w zakresie nie tylko nauki języka obcego, ale także kształtowania swojej ścieżki edukacji i rozwoju za granicą. Będzie również można poznać nowe, interesujące sposoby na poprawę sprawności językowej i sprawdzić, jak dostać się na wymarzone uczelnie czy otrzymać propozycję ciekawej pracy.

Konferencja prowadzona jest w języku angielskim, a udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zapisy i szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.project-travel.pl/konferencja2018.