facebook twitter instagram issuu linkedin google+ research gate youtube ustv

II edycja Szkoły Prawa i Kultury Chińskiej

uczestnicy kursu

Do 5 września 2017 roku potrwa rekrutacja na zajęcia II edycji Szkoły Prawa i Kultury Chińskiej – inicjatywy Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Przedsięwzięcie, które realizowane jest we współpracy z dwoma renomowanymi chińskimi uniwersytetami: Beijing Foreign Studies University oraz Northeastern University in Shenyang, skierowane jest zarówno do studentów, jak i przedsiębiorców zainteresowanych współpracą z Chinami, a także do osób chcących bliżej poznać kulturę tego kraju.

Program Szkoły Prawa i Kultury Chińskiej obejmować będzie zagadnienia dotyczące kontaktów biznesowych oraz prawa chińskiego w zakresie podejmowania i prowadzenia działalności gospodarczej w Chinach (m.in. procedur administracyjnych, chińskiego prawa pracy, elementów prawa karnego, zasad zawierania i wykonywania umów w Chinach itp.). Uczestnicy kursu będą mieli również okazję zapoznać się z językiem, tradycją i zwyczajami Chin.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.wpia.us.edu.pl/rekrutacja-szkola-spikc.

Napisali o tym: