07.10.2015 - 08.10.2015

7 i 8 października 2015 r. w Katowicach będzie trwać I Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt. „Teraźniejszość i przyszłość psychometrii” organizowana przez Instytut Psychologii Uniwersytetu Śląskiego oraz Centrum Informacji Naukowej i Bibliotekę Akademicką. Seminarium będzie pierwszym spotkaniem z cyklu: „Katowickie Spotkania Psychometryczne”.

Zgłoszenia abstraktów wystąpień przyjmowane są do 30 czerwca 2015 roku.

Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem przez: JM Rektora Uniwersytetu Śląskiego prof. zw. dr. hab. Wiesława Banysia, dziekana Wydziału Pedagogiki i Psychologii UŚ prof. zw. dr. hab. Stanisława Juszczyka, katowicki oddział Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Polskie Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Psychologii.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronach: http://psychometria.katowice.us.edu.pl oraz www.facebook.com/psychometria.katowice.