I Letnia Szkoła Nauk Filozoficznych i Społecznych im. prof. Jana Szczepańskiego

Od 8 do 11 września 2014 r. w Cieszynie i Ustroniu odbywać się będzie I Letnia Szkoła Nauk Filozoficznych i Społecznych im. prof. Jana Szczepańskiego. Celem inicjatywy jest integracja dziedzin wiedzy w kontekście refleksji i analizy filozoficznej.

Inauguracja wydarzenia odbędzie się 8 września o godz. 10.00 w Cieszynie. W otwarciu uczestniczyć będzie prorektor ds. kształcenia i studentów dr hab. prof. UŚ Ryszard Koziołek.

Program Szkoły obejmie konferencję naukową, liczne wykłady, warsztaty (metodologiczne, międzykulturowe, edukacyjne, artystyczne), panel z udziałem samorządowców.

Współorganizatorem I Letniej Szkoły Nauk Filozoficznych i Społecznych im. prof. Jana Szczepańskiego jest Wydział Etnologii i Nauk o Edukacji Uniwersytetu Śląskiego.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: http://szkolaszczepanskiego.ustron.pl.