Harlem Shake na Uniwersytecie Śląskim

14 marca 2013 r. o godz. 14.00 na deptaku przed rektoratem Uniwersytetu Śląskiego będzie miał miejsce uniwersytecki Harlem Shake. Projekt polega na kręceniu przez internautów filmików z charakterystycznym tańcem do piosenki „Harlem Shake” amerykańskiego DJ'a Baauera. Chętnych do wzięcia udziału w przedsięwzięciu prosi się o przyniesienie ciekawych rekwizytów.

Jeżeli w czwartek pogoda nie będzie sprzyjała, nagranie filmików odbędzie się w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego.

Odtwórz film

O wydarzeniu napisał serwis „InSilesia.pl” w artykule pt. „Harlem Shake na Bankowej”. (12.03.2013)

O wydarzeniu napisał serwis „www.biznesowaturystyka.pl” w artykule pt. „Harlem Shake na Bankowej”. (12.03.2013)

O wydarzeniu napisał serwis „www.natablicy.pl” w artykule pt. „Studenci Uniwersytetu Śląskiego zatańczyli Harlem Shake”. (15.03.2013)