Happening „Uniwersytet Śląski dodaje dzieciom skrzydeł”

16 lipca 2012 r. od godz. 10.00 do 18.00 na terenie Chorzowskiego Centrum Kultury odbędzie się happening „Uniwersytet Śląski dodaje dzieciom skrzydeł”.

W programie wydarzenia znajdą się m.in.: liczne występy artystyczne dzieci i młodzieży, pokazy tańca, „fire show”, konkursy z nagrodami, zabawy, malowanie twarzy. O godz. 16.00 rozpocznie się koncert Magdy Anioł. Imprezę poprowadzi Jacek Łapot. Inicjatorem happeningu są studenci Szkoły Zarządzania w Chorzowie. Organizatorami wydarzenia są Uniwersytet Śląski oraz Fundacja „Dodaj dzieciom skrzydeł…” z Chorzowa. Patronat honorowy nad spotkaniem objął Urząd Miasta Chorzowa.

O wydarzeniu napisał portal Chorzowianin.pl w artykule pt. „Uniwersytet Śląski doda dzieciom skrzydeł”. (13.07.2012).