facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

Gra „Take a break”

W środę 20 maja 2015 r. rozpocznie się gra typu the real escape room – „Take a break”. Przez cały czas trwania internetowej rekrutacji na studia na Uniwersytecie Śląskim w specjalnie zaaranżowanym pokoju w budynku przy ul. Bankowej 5 w Katowicach będzie można spróbować swoich sił w rozwiązywaniu zagadek.

Uczestnicy gry przeniosą się do gabinetu genialnego profesora, który zniknął w tajemniczych okolicznościach. Gracze wcielą się w zaniepokojonych studentów, a ich zadaniem będzie odszyfrowanie wskazówek profesora, rozwiązanie kilku łamigłówek i odgadnięcie kodu, który pozwoli im wyjaśnić tajemnicę zniknięcia profesora i opuścić pokój przed upływem określonego czasu.

Gra „Take a break” będzie dostępna od poniedziałku do piątku między godz. 9.00 a 14.00. Szczegółowe informacje udzialane są w Dziale Informacji i Promocji UŚ (ul. Bankowa 5 w Katowicach, III piętro) albo pod numerem telefonu 32 359 20 41.

 


Napisali również:

„dziennikzachodni.pl” w artykule pt. „Gra escape room podbija Śląskie. Pokój zagadek otwiera się logiką” (7.06.2015).

„dziennikzachodni.pl” w artykule pt. „Spróbuj się wydostać z pokoju, czyli escape room na Śląsku i u sąsiadów” (8.06.2015).

Skróty

Biuletyn Informacji Publicznej
Copyright © 2001-2019
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.