Gala wręczenia wyróżnień w ramach Interdyscyplinarnego Konkursu Indeksów

18 kwietnia 2013 r. o godz. 18.00 na Politechnice Śląskiej (Rybnik, ul. Kościuszki 54) odbędzie się gala wręczenia wyróżnień w ramach Interdyscyplinarnego Konkursu Indeksów. W wydarzeniu uczestniczyć będzie prorektor ds. umiędzynarodowienia, współpracy z otoczeniem i promocji dr hab. Mirosław Nakonieczny. Nagrody zostaną wręczone w kategoriach: przyjaciel studenta, organizacja przyjazna studentom, student kampusu oraz nagroda honorowa. Podczas gali zostaną również wyróżnieni studenci, którzy uzyskali wysokie wyniki w nauce w roku akademickim 2012/2013.

Wydarzenie organizowane jest przez samorządy studenckie Uniwersytetu Śląskiego, Politechniki Śląskiej oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Patronat honorowy nad Konkursem objął m.in. JM Rektor UŚ prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś.