Gala wręczenia wyróżnień w ramach Interdyscyplinarnego Konkursu Indeksów

19 kwietnia 2012 r. o godz. 17.00 w auli Politechniki Śląskiej w Rybniku przy ul. Kościuszki 54 odbędzie się uroczysta gala wręczenia wyróżnień w ramach Interdyscyplinarnego Konkursu Indeksów. Wyróżnienia przyznane zostaną w następujących kategoriach:

• Przyjaciel Studenta;
  • Organizacja Przyjazna Studentom;
  • Student Kampusu;
  • Nagroda Honorowa.

Podczas uroczystości zostaną również wyróżnieni studenci, którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce w roku akademickim 2010/2011. Ponadto nastąpi wręczenie nagród w ramach studenckiego konkursu na esej „Uniwersytet – przestrzeń wolności”, zorganizowanego przez Stowarzyszenie Przyjaciół Uniwersytetu Śląskiego.

W uroczystości udział weźmie prorektor ds. kształcenia prof. UŚ dr hab. Czesław Martysz.

Organizatorami gali są Samorządy Studenckie Uniwersytetu Śląskiego, Uniwersytetu Ekonomicznego i Politechniki Śląskiej.