Gala wręczenia nagród w Konkursie Indeksów Studentów Wydziału Filologicznego

21 czerwca 2013 r. o godz. 15.00 w sali Rady Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, plac Sejmu Śląskiego 1) odbędzie się uroczysta gala wręczenia nagród w trzecim Konkursie Indeksów Studentów Wydziału Filologicznego. Wyróżnienia otrzymają studenci, którzy w ubiegłym roku akademickim uzyskali najwyższe średnie ocen. Członkowie Rady Samorządu Studenckiego Wydziału Filologicznego UŚ uhonorują także nauczycieli akademickich, wysoko ocenionych w ankietach wypełnianych przez studentów.

W programie spotkania przewidziano występ studentów Wydziału Filologicznego – Kaliny Jaglarz oraz Sławomira Dudy, laureata Festiwalu Reinterpretacje.

Wydarzenie jest organizowane przez Samorząd Studencki Wydziału Filologicznego we współpracy z władzami wydziału. W spotkaniu udział wezmą prorektor ds. kształcenia i studentów dr hab. prof. UŚ Ryszard Koziołek oraz dziekan Wydziału Filologicznego prof. dr hab. Rafał Molencki.