Gala wręczenia nagród w Konkursie Indeksów Studentów Wydziału Filologicznego

30 maja 2012 r. o godz. 17.00 w sali Rady Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, plac Sejmu Śląskiego 1) odbędzie się uroczysta gala wręczenia nagród w Konkursie Indeksów Studentów Wydziału Filologicznego. Wyróżnienia otrzymają studenci, którzy w roku akademickim 2010/2011 uzyskali najwyższe średnie ocen.

W tym roku po raz pierwszy podczas gali członkowie Rady Samorządu Studenckiego Wydziału Filologicznego UŚ uhonorują także nauczycieli akademickich, wysoko ocenionych w ankietach wypełnianych przez studentów.

W spotkaniu udział weźmie JM Rektor UŚ prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś.

Podczas uroczystości wystąpi Jakub Blokesz – laureat m.in. nagrody Grand Prix XIII Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Artystycznej oraz 45. Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie.

Wydarzenie organizuje Samorząd Studencki Wydziału Filologicznego we współpracy z władzami Wydziału. Patronat honorowy nad Konkursem objęli: JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś oraz dziekan Wydziału Filologicznego UŚ dr hab. Rafał Molencki.