facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

Gala Sportu Akademickiego 2014

W piątek 10 października 2014 r. w Katowicach odbędzie się gala sportu akademickiego. Wydarzenie będzie okazją do sportowego podsumowania roku akademickiego 2013/2014 oraz wyróżnienia najlepszych uczelni, klubów i medalistów Zimowej Uniwersjady, Akademickich Mistrzostw Świata oraz Europejskich Igrzysk Studenckich. Wręczone zostaną również odznaczenia i wyróżnienia za pracę i osiągnięcia w ubiegłym roku akademickim.

Gala odbędzie się w Filharmonii Śląskiej w Katowicach. Wezmą w niej udział przedstawiciele świata nauki, sportu, biznesu oraz Senatu RP, władz miejskich i samorządowych. W wydarzeniu uczestniczyć będzie JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś. Uroczystość uświetni koncert duetu „Electrica Duo”.

Organizatorem tegorocznych wydarzeń na zlecenie Zarządu Głównego AZS jest Organizacja Środowiskowa AZS w Katowicach. Gala Sportu Akademickiego odbędzie się pod patronatem honorowym JM Rektora Uniwersytetu Śląskiego prof. zw. dr. hab. Wiesława Banysia oraz prezydenta Katowic Piotra Uszoka.

plakat

Skróty

Copyright © 2001-2019
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.