facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

Futbol amerykański na ulicy Mariackiej

26 sierpnia 2011 r. uniwersytecka drużyna futbolu amerykańskiego AZS Silesia Miners będzie w nietypowy sposób prowadzić rekrutację do zespołu. O godz. 19.30 zawodnicy w towarzystwie cheerleaderek z grupy Graffiti na ulicy Mariackiej w Katowicach dadzą krótki pokaz futbolu amerykańskiego. Futboliści będą nie tylko rozdawać gadżety drużynowe, ale również odpowiadać na pytania uczestników wydarzenia, osoby chętne będą mogły przymierzyć sportowy ekwipunek. 

Jak mówi Olga Faszczewska-Szymuś, manager zespołu, „Miners na Mariackiej, czyli M&M, to nasz pomysł na to, by wypromować futbol amerykański w Katowicach […]. Mam nadzieję, że to, co planujemy uda się zrealizować w 100% – czyli będzie wesoło i z pompą, a ludzie dadzą się wciągnąć w ten happening. Przy okazji będziemy także informować o akcji rekrutacyjnej, która odbędzie się 3 września o godzinie 16.00 na boisku MOSIR-u Szopienice”.

Podczas pokazu futbolu amerykańskiego zawodnicy AZS Silesia Miners będą również udzielać informacji o możliwości podjęcia studiów na Uniwersytecie Śląskim, gdyż trwa jeszcze II nabór na studia.

Skróty

Copyright © 2001-2019
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.