facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

Forum „Porozmawiajmy o jąkaniu – eksperci mają głos!”

21 października 2015 r. o godz. 17.00 w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej (Katowice ul. Bankowa 11a, sala seminaryjna, poziom 2) odbędzie się forum wymiany informacji i poglądów na temat jąkania pt. „Porozmawiajmy o jąkaniu – eksperci mają głos!”. Organizatorami wydarzenia są: Katowicki Klub „J”, Klub Ludzi Mówiących Płynnie, Śląski Oddział Polskiego Towarzystwa Logopedycznego oraz CINiBA. Wydarzenie skierowane jest do osób jąkających się, logopedów, studentów, nauczycieli, rodziców i osób zainteresowanych tematyką. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Forum odbędzie się w związku z obchodzonym 22 października Światowym Dniem Świadomości Jąkania (International Stuttering Awareness Day – ISAD).

W programie zaplanowano prezentacje – „Informacyjne narzędzia wspierania indywidualnego rozwoju”, „Świat, który rozumie jąkanie”, otwarte spotkanie dyskusyjne z członkami Katowickiego Klubu „J” oraz Klubu Ludzi Mówiących Płynnie (terapeutycznej grupy samopomocowej działającej na Uniwersytecie Śląskim).

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.ciniba.edu.pl.

plakat

Skróty

Copyright © 2001-2019
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.