Festiwal Nauki 2010 na Wydziale Nauk Społecznych. Dzień drugi

FN2010

Z okazji 6. Studenckiego Festiwalu Nauki 27 kwietnia 2010 r. na Wydziale Nauk Społecznych zaplanowano szereg wydarzeń. Już o godz. 10.00 rozpocznie się spotkanie z reżyserem Jadwigą Kocur, autorką filmów „Dwugłowy smok” i „Porwanie Europy”. Wydarzeniu towarzyszyć będzie projekcja ww. filmów opatrzona komentarzem reżyser. Inicjatorem spotkania autorskiego jest Studenckie Koło Naukowe Historyków Sztuki.

Warsztaty dziennikarskie dla licealistów, to kolejny punkt harmonogramu wydarzeń. Szkolenie z zakresu dziennikarstwa, komunikacji oraz public relations zaplanowane zostały na godz. 11.00. Inicjatorem kursu jest Międzywydziałowe Koło Naukowe MOSTY.

Problematyki PR dotyczyć będzie również sympozjum naukowe zorganizowane przez Koło Naukowe Socjologii Reklamy i Komunikacji Społecznej UŚ. Gośćmi, rozpoczynającego się o godz. 12.00, spotkania „Public relations w życiu publicznym” będą przedstawiciele branży związani ze sferą biznesu oraz polityki.

W Studencki Festiwal Nauki 2010 wpisują się także organizowane na Wydziale V Dni Socjologii. Więcej informacji o trwającym dwa dni wydarzeniu: www.us.edu.pl/v-dni-socjologii.