facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

Festiwal Nauki i Dni Otwarte

Zapraszamy na Festiwal Nauki Uniwersytetu Śląskiego, jedno z najważniejszych wydarzeń popularnonaukowych w regionie. W dniach 20 - 24 kwietnia 2009 r. na terenie wszystkich wydziałów i ośrodków Uniwersytetu Śląskiego odbywać się będą liczne spotkania, wykłady, dyskusje i wystawy otwarte dla wszystkich zainteresowanych. Zaproszenia przyjęli m.in. wicemarszałek Senatu Krystyna Bochenek, minister rozwoju regionalnego Elżbieta Bieńkowska, prof. Michał Kulesza, prof. Anna Brzezińska, były minister sprawiedliwości prof. Zbigniew Ćwiąkalski, dr Stanisław Bajtlik z Centrum Astronomicznego im. M. Kopernika Polskiej Akademii Nauk.

W dniach 22 – 23 kwietnia 2009 r. trwać będzie Jarmark Wiedzy. W kampusie uniwersyteckim na ulicy Bankowej powstanie miasteczko namiotowe, gdzie prezentować się będą wszystkie jednostki dydaktyczne Uniwersytetu Śląskiego, koła naukowe i inne organizacje.

Festiwal Nauki to coroczna impreza popularnonaukowa organizowana w Uniwersytecie Śląskim od pięciu lat przez studentów i pracowników naukowych. Tegoroczny Festiwal odbędzie się w dniach 20 - 24 kwietnia 2009 r. w pięciu miastach akademickich: Katowicach, Cieszynie, Rybniku, Chorzowie i Sosnowcu. We wszystkich miastach będą miały miejsce inne wyjątkowe wydarzenia popularnonaukowe.

http://festiwalnauki.us.edu.pl/2009/index.php?aktualnosci

 

 

Skróty

Copyright © 2001-2019
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.