Ex libris CINiBA – wernisaż i wręczenie nagród

Od 28 marca 2014 r. w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej będzie można oglądać prace studentów Instytutu Sztuki Wydziału Artystycznego UŚ, biorące udział w konkursie graficznym na ex libris wspólnej biblioteki Uniwersytetu Śląskiego i Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Uroczystość ogłoszenia wyników, wręczenie nagród laureatom konkursu pt. „Ex libris CINiBA” oraz wernisaż wystawy pokonkursowej odbędą się 28 marca o godz. 11.00 w sali konferencyjnej Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej.

Projekty graficzne zostały przygotowane w oparciu o tradycyjne techniki graficzne. Reprezentują one wszystkie rodzaje druku – od wklęsłego, poprzez wypukły i płaski. Jako podłoże wykorzystano różnorodne materiały: blachę, kamień oraz linoleum. Organizatorami konkursu byli Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka oraz Instytut Sztuki UŚ.

Organizatorzy:

Patronat medialny: