Etiuda pt. „Daniel” na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Golden Apricot w Armenii

03.07.2017 - 11:57 aktualizacja 03.07.2017 - 11:57
Redakcja: admin

Od 9 do 16 lipca 2017 roku w Armenii odbywać się będzie Międzynarodowy Festiwal Filmowy Golden Apricot. Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem „Crossroads of Cultures and Civilizations”. Tytuł symbolizuje budowanie mostów kulturowych i wspieranie dialogu. Jest to również odzwierciedlenie historii samej Armenii, która od tysiącleci istniała jako punkt zapalny dla konkurencyjnych sił geopolitycznych.

Podczas 14. edycji festiwalu widzowie będą mogli zobaczyć jedną z produkcji Wydziału Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego z 2016 roku. Etiuda zatytułowana „Daniel”, wyreżyserowana przez Anastazję Dąbrowską, powalczy o główną nagrodę – Złotą Morelę w konkursie filmów dokumentalnych.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.gaiff.am/en/home.