Eliminacje okręgowe XLV Olimpiady Biologicznej

23 stycznia 2016 r. na Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Śląskiego odbędą się eliminacje okręgowe XLV Olimpiady Biologicznej, które organizuje działający na wydziale Komitet Okręgowy Olimpiady Biologicznej. W rozwiązaniu testu pisemnego weźmie udział 63 uczniów ze szkół średnich województwa śląskiego. W trakcie eliminacji odbędzie się także konkurs posterów, w którym biorą udział autorzy szczególnie interesujących merytorycznie i starannie przygotowanych prac. Uczestnicy będą mieli również okazję spotkać się z władzami WBiOŚ oraz przedstawicielem samorządu studenckiego.

Wyniki eliminacji oraz lista laureatów konkursu posterów zostaną podane około godz. 16.30. Nagrody dla uczniów zakwalifikowanych do eliminacji III stopnia  i laureatów konkursu posterów zostaną wręczone w kwietniu 2016 roku w Katowicach. Wystawę wyróżnionych posterów będzie można zobaczyć w holu przed aulą.