„Dzień zdrowia i życia” w Szkole Zarządzania UŚ

18 kwietnia 2016 roku w Szkole Zarządzania Uniwersytetu Śląskiego (Chorzów, ul. 75 Pułku Piechoty 1, aula nr 101) odbędzie się „Dzień zdrowia i życia”, organizowany przez studentów Szkoły. W programie wydarzenia zaplanowano:

• godz. 10.00 – spotkanie z dietetykiem Anną Kołdon dotyczące optymalnego odżywiania,
  • godz. 11.15 – prezentacja wolontariuszki Fundacji DKMS, studentki Szkoły Zarządzania Anny Dziurok na temat przeszczepu szpiku oraz możliwości zostania dawcą,
  • godz. 12.15 – prezentacja oraz pokaz pierwszej pomocy w przypadku omdleń, spotkanie poprowadzi Karol Pichura – ratownik medyczny oraz student Szkoły Zarządzania.

Podczas „Dnia zdrowia i życia” na stoisku Fundacji DKMS będzie można uzyskać szczegółowe informacje oraz otrzymać dokumenty niezbędne do zarejestrowania się w bazie dawców szpiku.

Więcej informacji dostępnych jest na Facebooku.

plakat promujący dzień zdrowia i życia