facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

„Dzień z UŚ, czyli USiowe love”

grafika: pięć serduszek na białym tle

14 lutego 2017 roku w Cieszynie na Wydziale Artystycznym oraz na Wydziale Etnologii i Nauk o Edukacji Uniwersytetu Śląskiego odbywać się będzie „Dzień z UŚ, czyli USiowe love”. W programie wydarzenia, którego organizatorem jest Dział Promocji UŚ, przewidziano wykłady i warsztaty, które prowadzić będą pracownicy Uniwersytetu Śląskiego. Przedsięwzięcie, które tytułem nawiązuje do święta zakochanych, ma pokazać różnorodne oblicza motywu miłości w literaturze, kulturze popularnej, muzyce i prawie. Wydarzenie adresowane jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych z okolic Cieszyna.

Wykład inauguracyjny pt. „Dzika kobieta i romantyczny mężczyzna. O miłości w kulturze” wygłoszą  dr hab. Bogusław Dziadzia oraz dr Anna Drożdż z Wydziału Etnologii i Nauk o Edukacji.

Program wydarzenia (plik pdf)

Zgłoszenia udziału grup szkolnych i rezerwacji należy dokonywać za pośrednictwem formularza rejestracyjnego do 9 lutego. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku dodatkowych pytań i wątpliwości należy kontaktować się z Działem Promocji UŚ (tel.: 32 359 20 41; e-mail: dlaszkol@us.edu.pl).

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.dlaszkol.us.edu.pl.

Plakat z tytułem akcji "USiowe love"

Skróty

Copyright © 2001-2019
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.