Dzień z firmą Global BD Trading

23 października 2012 r. w budynku Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach przy ul. Bankowej 14 odbędzie się Dzień z firmą Global BD Trading. W ramach przedsięwzięcia zaplanowano szkolenie pt. „DAY TRADING NA AMERYKAŃSKICH RYNKACH AKCJI”, które poprowadzą doświadczeni traderzy i założyciele spółki Global BD Trading. Wydarzenie będzie również okazją do spotkania z przedstawicielami przedsiębiorstwa i zapoznania się z działalnością firmy oraz możliwościami zatrudnienia w jej strukturach. Stoisko firmy zostanie umieszczone w holu głównym Instytutu Matematyki UŚ przy ulicy Bankowej 14 w godzinach od 9.00 do 12.00. Szkolenie rozpocznie się o godz. 12.30.

Warunkiem uczestnictwa jest telefoniczna rejestracja pod numerem (32) 359-20-32. Zgłoszenia będą przyjmowane od 16 października 2012 r. Z powodu ograniczonej liczby miejsc, o udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestracja jest równoznaczna z akceptacją Regulaminu Udziału w Szkoleniach Biura Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Organizatorem wydarzenia jest Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej: www.bk.us.edu.pl.